Frances von Koch tillskriven oljemålning

394725

FRANCES VON KOCH (Wachtmeister) tiillskriven, Johannisberg - Djurgården, 1800-tal, osignerad, olja på duk upplagd på pannå, 37x50 cm, otydlig påskrift på baksidan

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Budhistorik (2 bud)

2695914
2692043

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.