Frances von Koch tillskriven oljemålning

394725

FRANCES VON KOCH (Wachtmeister) tiillskriven, Johannisberg - Djurgården, 1800-tal, osignerad, olja på duk upplagd på pannå, 37x50 cm, otydlig påskrift på baksidan

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Budhistorik (2 bud)

2695914
2692043

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer