Moritz Melzer tillskriven olja på papper

394626

MORITZ MELZER (1877-1966) tillskriven, rastande soldater, signerad Melzer, olja på smörpapper, 46x33 cm

Fack 19

Budhistorik (2 bud)

2697783
2690811

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.