Orientmatta Bidjar

394583

ORIENTMATTA, Bidjar, antik/semiantik, ca 218x144 cm

Lagning, mindre malskador, rivskador

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta Bidjar

Budhistorik (8 bud)
2681182
2681172
3 600
2681164
3 400
2680928
3 200
2680817

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer