Orientmatta Bidjar

394583

ORIENTMATTA, Bidjar, antik/semiantik, ca 218x144 cm

Lagning, mindre malskador, rivskador

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Orientmatta Bidjar

Budhistorik (8 bud)
2681182
2681172
3 600
2681164
3 400
2680928
3 200
2680817

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.