Keramik

394552

KERAMIK, 6 dlr., bland annat Marianne Westman och gynnar Nylund, stora fatets diameter ca 38 cm, kannans höjd ca 32 cm

nagg, slitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Keramik

Budhistorik (4 bud)

2678299
2671691
2678298
2671691

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer