Keramik

394552

KERAMIK, 6 dlr., bland annat Marianne Westman och gynnar Nylund, stora fatets diameter ca 38 cm, kannans höjd ca 32 cm

nagg, slitage

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Keramik

Budhistorik (4 bud)

2678299
2671691
2678298
2671691

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.