Anna Lisa Thomson golvvas paprika

394463

ANNA LISA THOMSON, "Paprika", golvvas, delvis glaserat stengods, Upsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1081, höjd ca 52 cm

mindre spricka, smärre nagg

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (5 bud)
2677397
1 300
2675168
2672362
2668859
2668760

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.