Matta Bochara

394431

ORIENTMATTA, Bochara, 1900-talets första hälft, güler på rostfärgad botten, 275x200 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Mindre slitage

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Matta Bochara

Budhistorik (7 bud)
2677847
2674853
2 800
2677846
2 600
2674853
2 400
2674852

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer