Cuzco skolan oljemålning

394283

CUZCO SKOLAN (1700-tal): Ärkeängeln Gabriel, olja på duk, ca 49,5 x 40 cm, originalram

Renoverad

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Cuzco skolan oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2679576
9 800
2678362
9 600
2679414
9 600
2678362
9 400
2679380
9 200

Slutpris SEK:
9 800
891 EUR, 1 029 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.