Cuzco skolan oljemålning

394283

CUZCO SKOLAN (1700-tal): Ärkeängeln Gabriel, olja på duk, ca 49,5 x 40 cm, originalram

Renoverad

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Cuzco skolan oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2679576
9 800
2678362
9 600
2679414
9 600
2678362
9 400
2679380
9 200

Slutpris SEK:
9 800
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer