Tallrikar 1 par samt stop

394054

TALLRIKAR 1 PAR samt STOP, Kina, Qianlong, porslin, tallrikarnas diameter ca 23 cm, stopets höjd 14 cm

Nagg, lagningar

Orientaliskt, Porslin, Temaauktion, Sommar

Geijersgatan 14, Göteborg

Tallrikar 1 par samt stop

Budhistorik (2 bud)

2679322
2676414

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.