Tallrikar 1 par samt stop

394054

TALLRIKAR 1 PAR samt STOP, Kina, Qianlong, porslin, tallrikarnas diameter ca 23 cm, stopets höjd 14 cm

Nagg, lagningar

Orientaliskt, Porslin, Temaauktion, Sommar

Geijersgatan 14, Göteborg

Tallrikar 1 par samt stop

Budhistorik (2 bud)

2679322
2676414

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer