Värmefat Kina 1700-tal

394053

VÄRMEFAT, porslin, Kina, Qianlong, diameter ca 24 cm

Smärre nagg, smärre slitage

Orientaliskt, Porslin, Temaauktion

Geijersgatan 14, Göteborg

Värmefat Kina 1700-tal

Budhistorik (29 bud)
2678697
2678703
2678697
1 900
2678702
1 800
2678697
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.