Stekfat porslin

394049

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong, dekor i underglasyrblått, sil medföljer, ca 44x37 cm

smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Stekfat porslin

Budhistorik (26 bud)
2678054
4 200
2676866
2676866
3 800
2675477
3 600
2676404
3 400

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.