Stekfat porslin

394049

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong, dekor i underglasyrblått, sil medföljer, ca 44x37 cm

smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Stekfat porslin

Budhistorik (26 bud)
2678054
4 200
2676866
2676866
3 800
2675477
3 600
2676404
3 400

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 100 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer