Meissen 35 delar

394031

SERVIS, porslin, 35 dlr., Meissen, 1900-tal, lökmönstret, ett fat musselmalet medföljer

enstaka delar med nagg/skador

Keramik/Porslin, Temaauktion

Geijersgatan 14, Göteborg

Meissen 35 delar

Budhistorik (9 bud)
2678515
3 400
2677424
3 200
2678208
2677424
2 800
2677416
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 550 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer