Meissen 35 delar

394031

SERVIS, porslin, 35 dlr., Meissen, 1900-tal, lökmönstret, ett fat musselmalet medföljer

enstaka delar med nagg/skador

Keramik/Porslin, Temaauktion

Geijersgatan 14, Göteborg

Meissen 35 delar

Budhistorik (9 bud)
2678515
3 400
2677424
3 200
2678208
2677424
2 800
2677416
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.