Salvador Dali skulptur

393922

SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 282/300, gjutarstämpel Scan, låda medföljer, höjd inklusive sockel ca 25 cm,

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali skulptur

Budhistorik (10 bud)
2678173
13 000
2674626
12 500
2674542
10 500
2673923
10 000
2672818

Slutpris SEK:
13 000
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer