Börge Mogensen bokhylla

393898

BØRGE MOGENSEN, bokhylla, teak och ek, för Karl Andersson´s, höjd ca 124, bredd 134 cm

Slitage, smärre skador

Geijersgatan 14, Göteborg

Börge Mogensen bokhylla

Budhistorik (17 bud)
2678134
2678036
2678133
2678036
950
2678132
900

Slutpris SEK:
109 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.