Børge Mogensen bokhylla

393894

BØRGE MOGENSEN, bokhylla, teak och ek, för Karl Andersson´s, höjd ca 185, bredd 134 cm

Slitage, smärre skador, Sågade hål för kontakter och sladdar

Geijersgatan 14, Göteborg

Børge Mogensen bokhylla

Budhistorik (17 bud)
2678053
2677992
2678052
2677992
950
2678051
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.