von Wright Svenska fåglar

393869

BRÖDERNA von WRIGHT, Svenska fåglar, andra upplagan, 1927-29, med litograferade planscher, 3 vol

några lösa blad, slitage, smärre skador

Böcker/Kartor, Naturvetenskap

Geijersgatan 14, Göteborg

von Wright Svenska fåglar

Budhistorik (18 bud)
2678271
2678273
2678271
2678268
1 900
2678265
1 800

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer