Skåp teak 1950/60-tal

393862

SKÅP med jalusi och lådor, teak, 1950/60-tal, höjd ca 151, 98x39 cm, nyckel finns

Smärre slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Skåp teak 1950/60-tal

Budhistorik (43 bud)
2678380
7 200
2678377
7 000
2678376
6 800
2678373
6 600
2678369
6 400

Slutpris SEK:
7 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer