Skåp teak 1950/60-tal

393862

SKÅP med jalusi och lådor, teak, 1950/60-tal, höjd ca 151, 98x39 cm, nyckel finns

Smärre slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Skåp teak 1950/60-tal

Budhistorik (43 bud)
2678380
7 200
2678377
7 000
2678376
6 800
2678373
6 600
2678369
6 400

Slutpris SEK:
7 200
703 EUR, 823 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.