Sideboard 1800-tal England

393827

SIDEBOARD, bl. a. mahognyfanér, 1800-tal, England, höjd ca 90, längd 106 cm

fanerskador, slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Sideboard 1800-tal England

Budhistorik (10 bud)
2674402
2677980
1 900
2674402
1 800
2677979
1 700
2674402
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer