Hugo Öfverström oljemålning

393682

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-73): Skog vid fors, signerad H Öfverström, olja på duk, ca 67x54 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Hugo Öfverström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2679227
550
2675953
500
2679225
450
2675953
2679224

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.