Irak Samawa

393613

TEXTIL, Irak, ca 1960-tal, broderi på vävd botten, 2 sammansydda våder, ca 204x155 cm

Mindre slitage, något smutsig, mindre skada

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Irak Samawa

Budhistorik (10 bud)
2677801
750
2678375
700
2677801
650
2678374
600
2677801
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer