Göran Folcker

393236

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Rymd-TV, signerad FOLCKER, olja/blandteknik på duk, ca 115x88 cm

Läs mer

Ytmärken, repor

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (9 bud)
2700369
2 400
2697758
2684616
2697542
1 900
2684616
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.