Göran Folcker

393235

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Varmt mot kallt, signerad FOLCKER, olja på duk, ca 116x89 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (16 bud)
2700366
3 400
2700444
3 200
2700366
2699189
2 800
2671048
2 600

Slutpris SEK:
3 400
309 EUR, 357 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.