Göran Folcker

392771

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Caravan Club / Landskap med igelkott", signerad GÖRAN FOLCKER WAXHOLM 76, olja på duk, ca 95x129 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (12 bud)
2700365
6 200
2700042
6 000
2700042
5 400
2670017
5 200
2700041
5 000

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.