Göran Folcker

392768

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Månbelysta grodmän, signerad FOLCKER 73, akvarell/blandteknik på papper, ca 43x60 cm

Läs mer

Oramad, i passepartout

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (30 bud)
2700426
4 200
2697455
2697455
3 200
2676993
2676993

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.