Göran Folcker

392765

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Marin depå", signerad FOLCKER, olja på duk, ca 89x116 cm;

UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst, utställning nr 301, "Mångformad verklighet".

Läs mer

Smärre färgbortfall/märken, ngt vågig duk

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (20 bud)
2700433
9 400
2700411
9 200
2700411
8 800
2700427
8 600
2700411
8 000

Slutpris SEK:
9 400
918 EUR, 1 074 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.