Göran Folcker

392762

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Äppelskrott, signerad FOLCKER 67, Waxholm, Sverige, Paris juli, olja på duk, ca 22x16 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (17 bud)
2700422
1 700
2700420
1 600
2700410
2700417
2700410
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.