Göran Folcker

392743

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Handen", signerad FOLCKER 70, olja på duk, ca 104x116 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (18 bud)
2700304
3 800
2700156
3 600
2700303
3 400
2700156
2 800
2697454
2 600

Slutpris SEK:
3 800
345 EUR, 399 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.