Göran Folcker

392730

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "MÖRK STRUKTUR", signerad och daterad GÖRAN FOLCKER VAXHOLM 1959 , olja på duk, ca 89x115 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (6 bud)
2699887
950
2699886
900
2699885
850
2688856
2688271
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.