Göran Folcker

392716

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blått intermedium II", signerad FOLCKER 54, Waxholm, olja på duk, ca 99x90 cm.

Läs mer

Kantmärken efter ram

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (8 bud)
2699807
2 600
2700355
2 400
2699807
1 600
2666377
2666375
850

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.