Göran Folcker

392716

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blått intermedium II", signerad FOLCKER 54, Waxholm, olja på duk, ca 99x90 cm.

Läs mer

Kantmärken efter ram

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (8 bud)
2699807
2 600
2700355
2 400
2699807
1 600
2666377
2666375
850

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer