Göran Folcker

392709

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Figurer mot orange bakgrund, otydligt signerad, olja på duk, ca 60x45 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Göran Folcker

Budhistorik (15 bud)
2700361
2700379
950
2700361
900
2700368
900
2700361
850

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.