Göran Folcker

392704

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Rosa mellanrum", signerad FOLCKER PARIS 68, olja på duk, ca 130x97 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (17 bud)
2700094
4 200
2696489
2700088
2696489
3 800
2699910
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.