Göran Folcker

392700

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "AKBAL", signerad FOLCKER, Paris 67 på baksidan, olja på duk,ca 130x97 cm;
UTSTÄLLD: etikett Riksutställningar.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (15 bud)
2700350
3 200
2700354
2700350
2 800
2700352
2 600
2700350
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.