Göran Folcker

392686

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Dykare", signerad och daterad FOLCKER 72, akvarell på papper, ca 61x44 cm.

Läs mer

Oramad

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (25 bud)
2700337
5 400
2700351
5 200
2700337
5 000
2700339
4 800
2700337
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.