Göran Folcker

392681

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Skiss: "Passagerare", signerad FOLCKER, olja på duk, ca 100x90 cm.

Läs mer

Ytmärken

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Göran Folcker

Budhistorik (18 bud)
2700325
5 200
2700324
5 000
2700324
4 600
2700298
4 400
2700298

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.