Göran Folcker

392681

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Skiss: "Passagerare", signerad FOLCKER, olja på duk, ca 100x90 cm.

Läs mer

Ytmärken

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Göran Folcker

Budhistorik (18 bud)
2700325
5 200
2700324
5 000
2700324
4 600
2700298
4 400
2700298

Slutpris SEK:
5 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer