Göran Folcker

392524

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Ackord", signerad och daterad FOLCKER 63, olja på pannå, ca 20x80 cm.

Läs mer

Smärre kantslitage

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (10 bud)
2700331
1 800
2700326
1 700
2700321
1 600
2700319
2700314
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.