Göran Folcker

392523

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blå mellanrum", signerad FOLCKER 65, olja på duk, ca 130x100 cm;

UTSTÄLLD: etikett Riksutställningar.

Läs mer

Krackeleringar

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (5 bud)
2691864
1 400
2691863
1 300
2677676
2674664
2663552

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.