Göran Folcker

392523

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blå mellanrum", signerad FOLCKER 65, olja på duk, ca 130x100 cm;

UTSTÄLLD: etikett Riksutställningar.

Läs mer

Krackeleringar

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (5 bud)
2691864
1 400
2691863
1 300
2677676
2674664
2663552

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer