Göran Folcker

392522

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "CEN II", signerad FOLCKER, daterad 69 på baksidan, olja på duk, ca 79x72 cm.

Läs mer

Ytfläckar/märken

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (5 bud)
2698774
600
2666858
550
2666856
2666853
2666852

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.