Göran Folcker

392521

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Blå struktur, signerad och daterad FOLCKER 66, olja på duk, ca 100x81 cm.

Läs mer

Färgbortfall längs kant

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Göran Folcker

Budhistorik (33 bud)
2700292
3 800
2700291
3 600
2700290
3 400
2700285
3 200
2688270

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer