Göran Folcker

392521

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Blå struktur, signerad och daterad FOLCKER 66, olja på duk, ca 100x81 cm.

Läs mer

Färgbortfall längs kant

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Göran Folcker

Budhistorik (33 bud)
2700292
3 800
2700291
3 600
2700290
3 400
2700285
3 200
2688270

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.