Göran Folcker

392520

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Blå bild", signerad och daterad FOLCKER 59, olja/lack på duk, ca 65x81 cm.

Läs mer

Smärre färgbortfall

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Göran Folcker

Budhistorik (6 bud)
2677667
1 700
2676112
1 600
2676112
2676093
2666110
700

Slutpris SEK:
1 700
155 EUR, 179 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.