Göran Folcker

392517

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Flitsprutan", signerad FOLCKER, olja på duk, ca 65x81 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (9 bud)
2676108
1 800
2700284
1 800
2676108
1 700
2700283
1 600
2676108

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.