Göran Folcker

392513

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Husvagnen, signerad FOLCKER, olja på duk, ca 16x22 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (10 bud)
2700280
2700263
2700263
750
2700235
700
2669810
650

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.