Göran Folcker

392512

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Flaskor, monogramsignerad och daterad GF 49, olja på pannå, ca 37x80 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (9 bud)
2700276
2700272
2700268
2700266
650
2700096
500

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.