Göran Folcker

392500

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Samspel, signerad och daterad FOLCKER PARIS 69, olja på pannå, diameter ca 30 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Göran Folcker

Budhistorik (25 bud)
2700244
2700229
2700242
2700229
1 900
2700241
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.