Göran Folcker

392496

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Grodmän", signerad och daterad FOLCKER WAXHOLM 72, akvarell, c 47x59 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Göran Folcker

Budhistorik (40 bud)
2699924
7 000
2700254
6 800
2699924
6 600
2700245
6 400
2699924
6 200

Slutpris SEK:
7 000
636 EUR, 735 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.