Sven-Erik Johansson

391253

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Svampen, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå/mixed media, ca 113x158 cm.

Läs mer

Skada i ena hörnet

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (8 bud)
2700240
40 000
2700224
38 000
2700002
35 000
2699479
30 000
2670715
20 000

Slutpris SEK:
40 000
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer