Sven-Erik Johansson

391253

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Svampen, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå/mixed media, ca 113x158 cm.

Läs mer

Skada i ena hörnet

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (8 bud)
2700240
40 000
2700224
38 000
2700002
35 000
2699479
30 000
2670715
20 000

Slutpris SEK:
40 000
3 908 EUR, 4 572 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.