Sven-Erik Johansson

391247

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Från glömda städer, signerad och daterad SE Johansson 1964, olja på pannå, ca 60x121,5 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (6 bud)
2700017
30 000
2699744
25 000
2684782
18 000
2683414
16 000
2664841
15 500

Slutpris SEK:
30 000
Utropspris SEK:
45 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer