Sven-Erik Johansson

391243

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Månens sken, signerad och daterad SE Johansson 1974, olja på pannå, ca 97x130 cm.

Läs mer

Ytrepor

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (5 bud)
2700212
26 000
2699706
25 000
2679964
22 000
2664840
20 000
2663302

Slutpris SEK:
26 000
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer