Sven-Erik Johansson

391237

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Röd-Grön, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå, ca 64x80 cm;

LITTERATUR: Avbildad.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (4 bud)

2700001
30 000
2698814
25 000
2665000
20 000
2664837
12 000

Slutpris SEK:
30 000
2 931 EUR, 3 429 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.