Sven-Erik Johansson

391227

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Surrealistisk komposition,signerad och daterad SE Johansson 1966, blandteknik på papper, ca 39x51,5 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (3 bud)

2696156
11 500
2688853
8 000
2664835
6 800

Slutpris SEK:
11 500
1 160 EUR, 1 378 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.