Sven-Erik Johansson

391224

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Spel, signerad och daterad SE Johansson 1964, olja på pannå, ca 57x79 cm.

Läs mer

Ytmärken

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (3 bud)

2700177
25 000
2664998
20 000
2664834
17 000

Slutpris SEK:
25 000
2 443 EUR, 2 858 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.