Sven-Erik Johansson

391218

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Illusionisten, signerad och daterad SE Johansson 1961, olja på pannå, ca 69x89 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (10 bud)
2700176
29 000
2700173
27 000
2699997
25 000
2699742
22 000
2698808
18 000

Slutpris SEK:
29 000
2 833 EUR, 3 315 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.